لورم ایپسوم متن ساختگی

ما کی هستیم

با رشد روزافزون بازار مصرف در جهان و تلاش برای عرضه محصولات بیشتر، تهیه و تأمین مواد اولیه با کیفیت برای تولیدکنندگان به مهمترین بحران تبدیل شده است.

در این راستا و در جهت کمک به بهبود این چالش گروه صنایع ورق ایران با برند دن پلیمر این موضوع را به عنوان تکمیل کننده چرخه کسب و کار خود قرارداد تا به عنوان عضوی مؤثر در جامعه بزرگ تولید کنندگان بخشی از مسئولیت خود را ادا کرده و در تحقق آن بکوشد.

مجموعه دن پلیمر به پشتوانه متخصصین صنعت پلیمر و پلاستیک، مجهزترین تجهیزات تولید و آزمایشگاهی و همچنین چندین دهه سابقه فعالیت در این صنعت در زمینه تولید انواع کامپاندهای تخصصی، مستربچ های افزودنی و رنگی و همچنین گرانول های فرآوری شده پتروشیمی در صنعت آمیزه های پلیمری با هدف مدیریت هدررفت و مسئولیت اجتماعی سازمان فعالیت می کند.

چرا ما ؟

از مزایای همکاری با ما دارا بودن زنجیره تامین گسترده و ثبات کیفی و اطمینان در فرمولاسیون محصولات مصرفی می باشد.

اهداف دن پلیمر

ارتقاء جایگاه برند دن پلیمر

توسعه سبد محصولات و شبکه توزیع

بهبود مستمر کیفیت

برقرای ارتباط دو طرفه و بلند مدت با مشتریان

کسب رضایتمندی مشتریان و ذینفعان زنجیره ارزش

دن پلیمر یکی از برندهای یک شرکت تولید کننده پلیمری با تجربه چند دهه در ایران است. شرکت مادر دن پلیمر در حوزه تولید محصولات ژئوممبران(ورق های ایزولاسیون معادن و ساخت و سازهای عظیم) و ورق های پی وی سی در سال 1364 شروع به فعالیت کرده و یکی از اولین ها و بهترین ها در حوزه تخصصی خود است. شرکت صنایع ورق ایران در چندین بخش صنعت پلیمر در ایران به صورت تخصصی تلاش خود را همواره در راستای پیشتازی در کیفیت تولیدات خود از جمله ورق های ژئوممبران، ورق های پی وی سی، پرده های عایق برودتی صنعتی، پروفیل های ساختمانی با چندین برند نام آشنا کشور انجام داده.

اعضای تیم

تیم ما

درباره ما
درباره ما
درباره ما
درباره ما
درباره ما